Ehitus ja viimistlus

Hoone konstruktsioonideks on paekivist vundament, kivist ja puidust kandeseinad. Katusekatteks on valtsplekk. Fassaad on viimistletud laudisega ja krohviga. Kõigil korteritel on kvaliteetsed 3 kordse klaaspaketiga puitaknad. Korteritel on paigaldatd tulekindlad Viram korteriuksed. Köögiseintesse on kipsi alla seinakappide jaoks paigaldatud tugevduseks vineer. Korterite seinad ja laed on kaetud kipsiplaadiga. Aluspõrandatele on isolatsiooniks paigaldatud EPS plaadid ja selle peale on valatud põrand, kuhu on paigaldatud mugava sisekliima tagamiseks vesipõrandaküttetorustik. Igas korteris on oma küttetorustiku kollektorkapp. Elamu on ühendatud Tallinna Kütte kaugküttesüsteemiga, linna ühisveevärgi ja kanalisatsiooni süsteemiga.

Siseviimistlus: tubade põrandad on kaetud naturaalse parketiga, esiku ja märgruumide põrandad on plaaditud. Seinad ja laed on värvitud. Märgruumide seinad on plaaditud, laed värvitud. Broneerides korteri enne siseviimistluse lõpule viimist on võimalik muuta siseviimistluspaketti vastavalt oma soovidele ja maitsele. 

Turvalisuse ja mugavuse tagamiseks on maja väliuksele paigaldatud video- ja näotuvastusega fonosüsteem, mis salvestab kõik sissepääsu soovivad isikud. Samuti on võimalik suunata videofono kõne nutitelefoni. Trepikoja ja korteri ustele on paigaldatud elektrilised solenoid lukud, mis võimaldavad läbipääsu mugavalt ja turvaliselt kiibi või koodiga. Hoone ümber on paigaldatud turvakaamerad, mida on lihtne jälgida nutitelefonist või korteris asuvalt fonokutsepaneelilt. Ruumide kütet on võimalik juhtida ruumi põhiselt, seintel asuvate termostaatide või kaugjuhitavalt nutitelefoni kaudu.

Hoonele ja korteritesse on paigaldatud Automaatne Tulekustutus Süsteem (ATS).

Igale korterile on paigaldatud autonoomsed kaugloetavad kütte, vee ja elektri lugejad. Igasse korterisse on paigaldatud nutikilp, kuhu on võimalik integreerida endale sobivaid intelligentseid lahendusi ja kodumasinaid.